PO-PÁ 8:00-16:00
NA SKŘIVANCE 150, DĚČÍN 4

+420 412 532 606

NABÍDKA
NAŠEHO SERVISU


Naše společnost úspěšně funguje na trhu již od roku 1992. Původně jsme byli součástí komplexu firmy Auto Lano s.r.o. Naší činnost jsme od roku 1995 rozšířili o opravy dieslových motorů a jako první firma v ústeckém kraji jsme disponovali stolicí na testování vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel. Tuto činnost úspěšně rozvíjíme do nejnovějších technologii diagnostiky a opravy.


Do roku 2013 byla naše firma zastoupením firmy Bosch.

Pravidelný roční servis

až 15% SLEVA


NA PRAVIDELNÝ ROČNÍ SERVIS

VAŠEHO VOZU

Věrnostní program

až 15% SLEVA


NA VÝMĚNU OLEJE

V RÁMCI NAŠEHO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU

Servis klimatizací

KLIMATIZACE
OPRAVY A ČIŠTĚNÍ

Provádíme opravy a servis klimatizačních jednotek všech vozidel (čištění vzduchové soustavy včetně doplnění média)

Opravy výfukových systémů

VÝFUKY
VÝMĚNY, OPRAVY

Provádíme opravy výfukových systémů, výměny a jiné další opravy. Dále nabízíme také čištění DPF a FAP filtrů (filtry pevných částic).

Prodej autobaterií

AUTOBATERIE
PRODEJ A SERVIS

Nabízíme autobaterie pro všechna motorová vozidla a motocykly včetně jejich zpětného odběru. Preferujeme kvalitu, proto Vám doporučujeme značky Varta nebo Bosch.

Kompletní opravy brzd

BRZDY
OPRAVY A VÝMĚNY

Provádíme kompletní servis brzdových systémů pro osobní automobily a dodávky. Poradáme Vám, navrhneme řešení, či kompletně vyměníme starý brzdový systém za nový.

Opravy a seřízení motorů

MOTORY
OPRAVY A SEŘÍZENÍ

Provádíme kompletní výměny rozvodových sad včetně vodních pump s určenými přípravky, výměny startérů, alternátorrů, turbodmychadel a mnohé další

Chip tunning

CHIP-TUNNING
MOTORU

Specializujeme se na úpravy řídících jednotek většiny dieslových motorů. Díky našemu špičkovému technickému vybavení poskytujeme profesionální zvýšení výkonu vašeho vozu s kvalitním technickým zázemím.

Výměny olejů

OLEJE
VÝMĚNA VČ. FILTRŮ

Provádíme výměny motorových olejů včetně filtrů pro vaše vozidlo. Ekologická likvidace upotřebeného materiálu z této servisní činnosti je samozřejmostí.

Opravy chladícího systému motoru

CHLAZENÍ
OPRAVY A VÝMĚNY

Pomůžeme Vám vyřešit problém s chlazením motoru (únik chladícího média apod.). Výměna nebo oprava chladících okruhů motoru pro nás není žádný problém.

Přezouvání a opravy pneumatik

PŘEZOUVÁNÍ
PNEUMATIK

Tlačenice před a po zimě v pneuservisech už pro Vás nemusí znamenat problém. Také u nás naleznete profesionální servis zajišťující přezutí Vašeho vozu. Opravy pneumatik a přezutí kol je pro nás hračkou.