PO-PÁ 8:00-16:00
NA SKŘIVANCE 150, DĚČÍN 4

+420 412 532 606

CO JE TO
DEKARBONIZACE MOTORU

Dekarbonizace je odstranění karbonu ze spalovacího prostoru motoru, kde vzniká spalováním paliva a šíří se dále ze spalovacího prostoru do dalších motorových částí, výfukového potrubí, katalyzátoru a filtru pevných částic. Tyto nečistoty mají za následek předčasné opotřebení motoru a dalších částí vozidla. Výsledkem je postupné snížení výkonu, zvýšení emisí a následně nutná oprava, jejíž náklady mohou dosáhnout až do výše několika desítek tisíc korun.

Dekarbonizace je doporučována provádět již při najetých cca 60 tisíc kilometrů. Při jízdách na krátké trasy, je vhodné provedení dekarbonizace každých 15 tisících kilometrů, při delších trasách, každých 30 tisíc kilometrů nebo jednou ročně.


JAK FUNGUJE
DEKARBONIZACE VODÍKEM

Pravidelné vodíkové čištění odstraní karbon ze spalovacího prostoru, pístu, pístních kroužků, ventilů, svíček, ale i filtru pevných částic, turba a katalyzátoru. Dekarbonizace je cesta k maximálnímu využití výkonu a prodloužení životnosti motoru.

Čištění je velmi účinné a prospěšné, jak pro motor, tak vaší peněženku. Za výhodnou cenu s poznatelným a okamžitým výsledkem, odstraní karbon, sníží spotřebu paliva, emise a hlučnost motoru. Zvýší výkon a odezvu na plyn.

Vodík je velmi šetrný a účinný. Jen 60 minut ke znatelnému zlepšení chodu motoru a vyššímu výkonu. Nechte svůj motor nadechnout. Snižte servisní náklady a užijte si jízdu na maximum s plným výkonem.


ČEMU POMÁHÁ
DEKARBONIZACE VODÍKEM

  •  VSTŘIKOVAČŮM DIESELOVÝM I BENZÍNOVÝM
  •  TURBODMYCHADLŮM, VENTILŮM
  •  LAMBDASONDÁM, FILTRŮM PEVNÝCH ČÁSTIC
  •  KATALYZÁTORŮM, ZAPALOVACÍM SVÍČKÁM
  •  PÍSTNÍM KROUŽKŮM
NIŽŠÍ SPOTŘEBA PALIVA
 
HLADKÝ CHOD MOTORU
 
AKCELERACE
 
SNÍŽENÍ SERVISNÍCH NÁKLADŮ
 
SNÍŽENÍ KOUŘIVOSTI
 
NAVRÁCENÍ VÝKONU
Pravidelný roční servis

SNÍŽTE SERVISNÍ NÁKLADY


Odstraněním karbonu předejdete výměně mnohdy velmi drahých dílů

Věrnostní program

VRAŤTE VOZIDLU VÝKON


Dekarbonizace vodíkem je cesta k maximálnímu využití výkonu a prodloužení životnosti motoru

Věrnostní program

CENY VODÍKOVÉHO ČIŠTĚNÍ


Motor do 3000 cm³ 2 890,-Kč

 

Motor do 5000 cm³ s / bez PDF 3 500,-Kč

 

Motor nad 5000 cm³ s / bez PDF 4 500,-Kč